SIKÇA SORULAN SORULAR

2010 yılında kurulmuş olan TÜBİTET (Trakya Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Topluluğu), Trakya Üniversitesi'nde bilgisayar, bilişim ve teknoloji konuları ile ilgili öğrencileri aynı çatı altında toplayan bir topluluktur.

Bilişim Şenliği, bilişim ve teknoloji ile ilgilenen herkes için yılda bir kere gerçekleştirilen bir etkinliktir.

Hayır. Tamamen ücretsiz!

Şu link üzerinden kayıt olabilirsiniz

Her etkinlik aynı yerde olmayıp , bazen değişiklik gösterebilmektedir. Etkinliğe ait bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Google Geliştirici Grupları (GDG’ler), Android, Uygulama Altyapısı’ndan Google Chrome platformlarına,Google Maps API gibi ürün API’larına, YouTube API ve Google Calendar API’ya kadar her şeyi içeren Google’ın geliştirme teknolojisiyle ilgilenen geliştiriciler içindir. GDG’ye katılım açık şekildedir. İsteyen herkes bulunduğu şehirdeki GDG’ye katılıp, deneyimlerini paylaşabilir veya gruptaki diğer üyelerin deneyimlerinden faydalanabilir. Deneyim kazanmanın yanında ortak ilgi alanımızdaki insanlar ile güzel dostluklar kazanmak için de elverişli ortam oluyor. Tüm bunlar gerçekleşirken gerçekleştirilen etkinlikler yerel topluluklar için olduğu kadar global etkinliklerde düzenlenmekte.

Meetup : Ekibimize yeni takılan ve etkinliklerimizde yer alan arkadaşlarımızla bir araya gelip yazılım ve teknoloji üzerine sohbet ediyoruz.

Workshop : Daha önceden belirlenen konular hakkında dersler veriyoruz

Konferans :Alanında uzman kişilerin katılımı ile gerçekleşen ve çağımız teknolojileri hakkında fikir edinebileceğimiz konferanslar düzenliyoruz

Hackathon :24 Saat süre ile gruplar oluşturup projeler geliştiriyoruz

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

tubitet.y@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.